Warszawa – koniec sezonu to nie koniec rozrywki!

Standard

Warszawa to miasto nieznoszące stagnacji. Ludzie pracujący w nim, często w wielkich korporacjach, pragną po pracy móc wyjść i odreagować. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą ludzie, specjalizujący się w branży rozrywkowej, dostarczając im raz po raz niezapomnianych przeżyć. W Warszawie czeka na nas sporo wydarzeń. Z ich bogactwa będą mogli skorzystać ludzie mieszkający na co dzień w stolicy jak i ci, którzy muszą pokonać spory dystans, aby się tu dostać. Dla tych ostatnich w mieście dostępna jest rozbudowana baza noclegowa [➩ noclegi Warszawa], która może pomieścić licznych gości.

Dla fanów motoryzacji we wrześniu odbywa się zlot zabytkowych samochodów na placu Defilad [➩informacje]. Organizatorzy przewidują 300 numerów startowych oraz darmowy wstęp na zlot. Podczas wydarzenia odbywa się konkurs piękności dla samochodów. Ludzie preferujący jednoślady również znajdą coś dla siebie – warsztaty rowerowe. Odbywają się one na Placu Zabaw nad Wisłą i pozwalają na ćwiczenie swojej wydolności krążeniowo-oddechowej, refleksu, jak i nauki ogłady w kontakcie ze sprzętem rowerowym.

Po zmęczeniu się na torze przeszkód, rowerzyści mogą udać się na Urodzinowy Piknik Warburgera. Osoby bardziej związane z muzyką mogą udać się na koncert „Jazz Nad Wisłą X Pendofsky”.

Warto także wybrać się na ostatnie pokazy Multimedialnego Parku Fontann na Podzamczu. Dogodna lokalizacja widowiska sprawia, że powrót do domu do naszego noclegu w Warszawie nie będzie sprawiał problemów. Schyłek sezonu wiąże się również z pożegnaniem lata w „Kuchni Konfliktu”. Jest to wydarzenie szczególnej wagi, gdyż tam możemy skosztować kuchni z krajów, pogrążonych w konfliktach militarnych. Stanowi to dobrą okazję, by kończąc bardziej leniwy okres w roku poznać choć trochę inne kultury.

Mimo że z końcem lata ciepłe dni powoli odchodzą w zapomnienie, a z klimatycznych ogródków trzeba przenosić się znów do wnętrza lokalów, to Warszawa zawsze ma kilka ciekawych propozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>